Yeşil mutfak modelleri ile mutfaklarınıza doğal bir hava katabilirsiniz. Özellikle ahşap ve krem renkler ile çok iyi bütünleşebilen yeşil mutfaklar, sizlere dinginlik ve sakinliği sunuyor.

yesil mutfak dolaplari Yeşil Mutfak Modelleri

Eğer mutfaklarınıza lüks bir hava katmak istiyorsanız böyle bir mutfak modelini tercih edebilirsiniz. Yeşil mutfak dolapları, siyah ile çok iyi bir uyum yakalamış. Ancak mutfak zeminininde kullanılan siyah renkli fayansları beyaz yada krem renkleriyle yer değiştirmek şart.

yesil hazir mutfak modelleri Yeşil Mutfak Modelleri

Ahşap mutfak tezgahları, ahşap görünümlü laminant parkeler ve yine ahşap olarak tercih edilen mutfak masası ve sandalyeler ile yeşil mutfak rafları ve dolapları mükemmel bir şekilde bütünleşmiş. Sade ve doğal mutfak modeli arayanların böyle bir modeli tercih etmesi uygun olacaktır.

yesil mutfak modelleri Yeşil Mutfak Modelleri

Ahşap ile son derece harika bir uyum içinde olan yeşil mutfak modeli hem çok amaçlı mutfak dolaplarıyla, hemde mutfak raflarıyla ön plana çıkıyor. Hem doğal hem de modern mutfak modeli isteyenler için tercih edilebilecek bir model.

yesil renkli mutfak dekorasyonu 1024x640 Yeşil Mutfak Modelleri

Eğer mutfağınızda farklı bir hava yaratmak istiyorsanız böyle iddialı bir modeli tercih edebilirsiniz. Daha fazla enerji ve sportif görünümlü bir mutfak modeli tercih etmek isteyenler için son derece uygun. Yine de sandalyeleri ve mutfak duvarlarındaki yeşil renkli sermaği krem tonlarında değiştirmekte fayda var icon wink Yeşil Mutfak Modelleri

yesil beyaz mutfak modeli ornekleri Yeşil Mutfak Modelleri

Country mutfak dekorasyonu ! Beyaz renkli ahşap mutfak dolapları ve rafları kullanılan bu modelde, duvarlar açık yeşil olarak tercih ediliyor. Yemek alanlarında her ne kadar zor bir tercih olsa da beyaz mutfak dolapları son derece şık duruyor. Country dekorasyonu için olmazsa olmaz en önemli kriterler arasında yer alan çiçek ve kuş temaları burada mutfak tezgahında kullanılan çiçekler ile karşımıza çıkıyor. Mutfaklarında beyaz ve yeşil ile sıcaklığı, yaşanmışlığı yakalamak isteyenler için mutlaka ilk tercih sırası country mutfak modelleri olmalı.

Yeşil Mutfak Modelleri Dekorasyon Örnekleri

yesil mutfak dolaplari 73x55 Yeşil Mutfak Modelleriyesil hazir mutfak modelleri 77x55 Yeşil Mutfak Modelleriyesil mutfak modelleri 79x55 Yeşil Mutfak Modelleriyesil renkli mutfak dekorasyonu 88x55 Yeşil Mutfak Modelleriyesil beyaz mutfak modeli ornekleri 73x55 Yeşil Mutfak Modelleriacik yesil mutfak modelleri 83x55 Yeşil Mutfak Modelleriahsap yesil mutfak dekoru 73x55 Yeşil Mutfak Modelleriyesil mutfak raflari 89x55 Yeşil Mutfak Modelleri

 

 

0 Comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Comment

 
 
*