fat block zayiflama hapi 300x210 Dr Aytuğ Fat Block Zayıflama İlacı Hakkında

Bir çok kişinin güvendiği ve benimsediği ünlü Dr Aytuğ Kolankaya tarafından lanse edilen Fat Block zayıflama hapı bir çok tv kanalında ve reklamlarda boy gösteriyor. Peki gerçekten Fat Block zayıflama ilacı işe yarıyor mu? Dünya obeziteyle savaşırken Fat Block zayıflama hapının artık bu sorunu ortadan kadırdığını söyleyebilir miyiz?

Fat Block sağlık bakanlığı tarafından onaylı 2 zayıflama hapından 1 tanesi! Gerçekten güvenilirmi ? Fat Block yan etkisi var mı? Kalp, şeker,tabsiyon hastaları rahatça kullanabilir mi?

Web sitelerin belirlene göre 18 yaşını doldurmuş herkes içebilir.

Captoglicolipid™ içeriğindeki Chitosan, Karides gibi deniz kabukluların kabuğundan elde edilen polisakkarit yapısında bir bileşendir. Uzun yıllardır İlaç ve Gıda Sanayisinde son derece yaygın kullanım bulan chitosan son zamanlarda yağ bağlayıcı özelliği sayesinde obeziteyi önlemeye yardım amaçlı da kullanım görmeye başlamıştır.

Bunun başlıca nedeni yağ emilimini önleyen en etkin fiberin chitosan olmasıdır. Ayrıca Chitosan’ın bu yağ emici özelliği sitrik asit veya askorbik asit (Vitamin C) gibi asitler ile arttırılabilir. Yapılan klinik çalışmaların tamamında yan etki açısından güvenli bulunmuştur.

Fat Block Zayıflama Hapı Nasıl Kullanılır?

Yemekten hemen önce veya yemekler ile birlikte Captoglicolipid™ içerikli Fat-Block® alındığında beslenme ile alınan yağların emilmesini ciddi oranda azalttığı çeşitli çalışmalar ile kanıtlanmıştır. Ayrıca sitrik asit gibi bir madde ile bir arada kullanıldığında yağ bağlayıcı etkinliği artar ve bu sayede daha değerli bir zayıflatma aracı ve genel sağlık destekleyicisi haline gelir.

Yağ beslenmemizde başka hiçbir gıdanın neden olamayacağı kadar çok sayıdaki hastalıklarda baş aktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenden dolayı chitosan basit ama güvenli bir yağ bağlayıcı olarak karşımıza çıkar, özetle:
Fat-Block®’un fiber etkisi ile birlikte güçlü bir yağ tutucu olması günlük alınan kalori miktarının azaltılmasına da yardımcı olur.

Özetle sakıncası ve yan etkisi olmayan bir zayıflama hapı gibi  gözükmekte. Fakat Fat Block kullanan var ise bizimle paylaşırlarsa bir çok kişininde aklına takılan soruları cevaplamış olurlar!

 

1 Comment

  1. tansu koç diyor ki:

    15 gün oldu 1 gr bile kilo veremedimm 2.5 lt su içtimm ekmegimi kestim 210 tl para verdim insan gr olarak kilo vermezmii yok verdirmiyorrr.anca vüdümu ilaç yüklemesi yapmış oldummm

Leave a Comment

 
 
*